28. januára 2020. Veliteľ 1. mechanizovanej brigády (1.mb) Topoľčany brigádny generál Ivan Balog privítal na pôde Jaselských kasárni predstaviteľov mesta Topoľčany spolu s ďalšími hosťami.

Pozvanie veliteľa brigády prijali primátorka mesta Topoľčany Alexandra Gieciová, prednostka Okresného úradu Topoľčany Žaneta Bočkay Páleníková, riaditeľ Okresného riaditeľstva policajného zboru Topoľčany plukovník Roman Gaťar, bývalý veliteľ prvej brigády brigádny generál v.v. Stanislav Petrenec, predseda Zväzu vojakov SR – Klub Topoľčany podplukovník v.v. Ján Poliačik, príslušník Vojenskej polície Topoľčany major Norbert Abrahám a veliteľ práporu logistiky Topoľčany podplukovník Vladimír Palko.

Pri spoločnom obedu veliteľ brigády brigádny generál Balog poďakoval všetkým za doterajšiu spoluprácu, ktorá je považovaná aj zo strany štátnej správy a samosprávy na vysokej profesionálnej úrovni. Zároveň vyjadril presvedčenie, že prehlbovanie vzájomnej spolupráce sa bude rozvíjať aj naďalej, ako v oblasti aktivít smerom k verejnosti, tak aj ďalších významných podujatí spojených s pietnymi udalosťami kladenia vencov pri rôznych významných štátnych výročiach.

« späť